PASSIV-LINE PLUS

Okno Passiv-line PLUS - wybitnie dobre parametry energooszczędne.

Okno Passiv-line PLUS wyróżnia się wysoką izolacyjnością cieplną w konkurencyjnej cenie. Przy zastosowaniu szyby z argonem (Ug=0,5 W/m²K), okno o wymiarach referencyjnych osiąga współczynnik przenikania ciepła Uw=0,7 W/m²K.

Innowacyjność i Niekonwencjonalność

Innowacyjność tego produktu polega na zastosowaniu piany poliuretanowej oraz kształtek styropianowych w komorach profili. Dodatkowo, wkładka izolująca wkład szybowy wykonana z taśmy PES podkreśla jego zaawansowane technologicznie rozwiązania. Jest to idealne okno dla domów energooszczędnych i pasywnych.

Korzyści Zastosowania

  • Energooszczędność: Znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania.
  • Termoizolacja: Wyjątkowa izolacyjność cieplna.
  • Izolacyjność akustyczna: Lepsza dzięki potrójnemu zestawowi uszczelek.

Okno Passiv-line PLUS jest przeznaczone dla klientów poszukujących doskonałej szczelności oraz wyjątkowych parametrów energooszczędnych. System Passiv-line PLUS łączy idealne właściwości izolacyjne z podwyższonymi wskaźnikami dźwiękochłonnymi.

Nagrody i Wyróżnienia

Nagrodzony złotym medalem MTP 2015 oraz wieloma innymi nagrodami, Passiv-line PLUS wyróżnia się na rynku świetną relacją ceny do swoich właściwości. Technologie zastosowane w produkcji tego okna spełnią oczekiwania każdego klienta ceniącego nowoczesną technikę i klasyczną estetykę.

To produkt skierowany do domów pasywnych i energooszczędnych, łączący nowoczesność z efektywnością energetyczną.

Scroll to Top